| Osa numero | STCL132KWDEAW89 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Oscillator, Silicon |
| Kreivi | - |
| Taajuus | 32.768kHz |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 85µA |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-323-5 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OSC SILICON 10MHZ SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OSC SILICON 16MHZ SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OSC SILICON 32.768KHZ SC70-5
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OSC SILICON 32.768KHZ SOT3235
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OSC SILICON 12MHZ SOT23-5
Varastossa: 0