Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit SM15T7V5CAY
STMicroelectronics SM15T7V5CAY
Osa numero
SM15T7V5CAY
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 6.4VWM 14.5VC SMC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero SM15T7V5CAY
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 6.4V
Jännite - erittely (min) 7.13V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 690A (8/20µs)
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)