Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen LK112M25TR
STMicroelectronics LK112M25TR
Osa numero
LK112M25TR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero LK112M25TR
Osan tila Active
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 14V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 150mA
Nykyinen - lähtö 150mA
Nykyinen - tarjonta 250µA
PSRR 55dB (400Hz)
Ohjausominaisuudet Enable
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C