Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen LK112M17TR
STMicroelectronics LK112M17TR
Osa numero
LK112M17TR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC REG LDO 1.7V 0.15A SOT23-5
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero LK112M17TR
Osan tila Obsolete
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 14V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 1.7V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) -
Nykyinen - lähtö 150mA
Nykyinen - tarjonta 250µA
PSRR 55dB (400Hz)
Ohjausominaisuudet Enable
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C