Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit HSP051-4M10
STMicroelectronics HSP051-4M10
Osa numero
HSP051-4M10
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM 10VC 10DFN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero HSP051-4M10
Osan tila Active
Tyyppi Steering (Rail to Rail)
Yksisuuntaiset kanavat 4
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 5V
Jännite - erittely (min) 4.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 10V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Teho - huippukulma -
Power Line Protection Yes
Sovellukset HDMI
Kapasitanssi @ Taajuus 0.4pF @ 200MHz ~ 3GHz
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)