Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ESDA7P60-1U1M
STMicroelectronics ESDA7P60-1U1M
Osa numero
ESDA7P60-1U1M
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM 11.6VCL 1610
Tuoteparametri
Osa numero ESDA7P60-1U1M
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 5V
Jännite - erittely (min) 6.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 60A (8/20µs)
Teho - huippukulma 700W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2-UDFN
Toimittajan laitepaketti 1610
Liittyvät tuotteet
ESDA7P60-1U1M
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 11.6VCL 1610
Varastossa: 8000
RFQ 0.05580/pcs
ESDA7P120-1U1M
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 11.5VC 120A 1610