Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCRs BTW69-800RG
STMicroelectronics BTW69-800RG
Osa numero
BTW69-800RG
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tyristorit - SCRs
STMicroelectronics
    3.02000/pcs
  • 10 pcs
    2.99950/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero BTW69-800RG
Osan tila Active
Jännite - Pois päältä 800V
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 1.3V
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 80mA
Jännite - tilassa (Vtm) (maksimi) 1.9V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) 32A
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 150mA
Nykyinen - Pois päältä (Max) 10µA
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) 580A, 610A
SCR-tyyppi Standard Recovery
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C