Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Thyristorit - TRIACit BTA24-800BWRG
STMicroelectronics BTA24-800BWRG
Osa numero
BTA24-800BWRG
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Thyristorit - TRIACit
STMicroelectronics
    1.28500/pcs
  • 10 pcs
    1.26800/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero BTA24-800BWRG
Osan tila Active
Triac Type Alternistor - Snubberless
Jännite - Pois päältä 800V
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) 25A
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 1.3V
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 50mA
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 75mA
kokoonpano Single
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)