| Osa numero | BD241A-A |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 60V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.2V @ 600mA, 3A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 300µA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 25 @ 1A, 4V |
| Teho - Max | 40W |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220AB |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 2CH SOP-J8
Varastossa: 2500
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH USB HI SIDE 1CH SOP-J8
Varastossa: 2500
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 1CH SOP-J8
Varastossa: 2500
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 1CH SOP-J8
Varastossa: 2500
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 1CH SOP-J8
Varastossa: 2500
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 2CH SOP-J8
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 2CH SOP-J8
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 2CH SOP-J8
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: IC SWITCH HIGH SIDE 1CH SOP-J8
Varastossa: 0
Valmistaja: Anaren
Kuvaus: IC TRANSFORMER BALUN DC 0805
Varastossa: 0