Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCS0805BKE121R
Stackpole Electronics Inc. RNCS0805BKE121R
Osa numero
RNCS0805BKE121R
Kuvaus
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/10W 0805
Tuoteparametri
Osa numero RNCS0805BKE121R
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 121
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.1W, 1/10W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0805
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)