Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCS0402BTE1K50
Stackpole Electronics Inc. RNCS0402BTE1K50
Osa numero
RNCS0402BTE1K50
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RNCS0402BTE1K50
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 1.5k
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.063W, 1/16W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0402
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.014" (0.35mm)