Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCS0603BKE332K
Stackpole Electronics Inc. RNCS0603BKE332K
Osa numero
RNCS0603BKE332K
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 332K OHM 0.1% 1/16W 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RNCS0603BKE332K
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 332k
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.063W, 1/16W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)