Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF2512BKE7K68
Stackpole Electronics Inc. RNCF2512BKE7K68
Osa numero
RNCF2512BKE7K68
Kuvaus
RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/2W 2512
Tuoteparametri
Osa numero RNCF2512BKE7K68
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 7.68k
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 2512 (6432 Metric)
Toimittajan laitepaketti 2512
Koko / ulottuvuus 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)