Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF1210BTE68K0
Stackpole Electronics Inc. RNCF1210BTE68K0
Osa numero
RNCF1210BTE68K0
Kuvaus
RES SMD 68K OHM 0.1% 1/3W 1210
Tuoteparametri
Osa numero RNCF1210BTE68K0
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 68k
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.333W, 1/3W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1210
Koko / ulottuvuus 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)