Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF0603AKY12K4
Stackpole Electronics Inc. RNCF0603AKY12K4
Osa numero
RNCF0603AKY12K4
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 12.4K OHM 1/10W 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RNCF0603AKY12K4
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 12.4k
Toleranssi ±0.05%
Teho (wattia) 0.1W, 1/10W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±5ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)