Koti Tuoteseloste Anturit, muuntimet Paineanturit, muuntimet MG-100-A-9V-R
SSI Technologies Inc MG-100-A-9V-R
Osa numero
MG-100-A-9V-R
Valmistaja
SSI Technologies Inc
Kuvaus
SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Paineanturit, muuntimet
SSI Technologies Inc
    76.00000/pcs
  • 5 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MG-100-A-9V-R
Osan tila Active
Paineen tyyppi Vented Gauge
Käyttöpaine 100 PSI (689.48 kPa)
Tulostyyppi Wheatstone Bridge
ulostulo LCD Display
tarkkuus ±0.25%
Jännitteensyöttö 9V
Portin koko Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Portti tyyli Threaded
ominaisuudet Temperature Compensated
Lopetustyyli -
Suurin paine 300 PSI (2068.43 kPa)
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C