| Osa numero | AN4240-02-R-FA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | White, Warm |
| CCT (K) | 3000K |
| Flux @ 85 ° C, virta - testi | - |
| Flux @ 25 ° C, virta - testi | 50 lm (Typ) |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 55VAC |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | - |
| CRI (värintoistoindeksi) | 85 (Typ) |
| Nykyinen - Max | - |
| Katselukulma | 134° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2828 (7070 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.124" (3.15mm) |
Valmistaja: Seoul Semiconductor Inc.
Kuvaus: LED ACRICH WARM WHITE 3000K 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Seoul Semiconductor Inc.
Kuvaus: LED ACRICH WARM WHITE 3000K 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Seoul Semiconductor Inc.
Kuvaus: LED ACRICH WARM WHITE 3000K 2SMD
Varastossa: 0