Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RF-lähetinvastaanotinmoduulit XM1205C433XE1
Semtech Corporation XM1205C433XE1
Osa numero
XM1205C433XE1
Valmistaja
Semtech Corporation
Kuvaus
RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RF-lähetinvastaanotinmoduulit
Semtech
Semtech
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero XM1205C433XE1
Osan tila Obsolete
RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla -
modulaatio FSK
Taajuus 433MHz
Datanopeus 152.3kbps
Teho - lähtö 15dBm
Herkkyys -121dBm
Sarjaliitännät SPI
Antennityyppi Not Included, RP-SMA
Muistikoko -
Jännitteensyöttö 2.4V
Nykyinen - vastaanottaminen 14mA
Nykyinen - Lähettävä 62mA
Asennustyyppi Through Hole
Käyttölämpötila -
Pakkaus / kotelo Module
Liittyvät tuotteet
XM1205C433XE1
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA