| Osa numero | SX8121ISTRT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sovellukset | General Purpose |
| Nykyinen - tarjonta | 30µA |
| Jännitteensyöttö | 0.9 V ~ 2 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC PWR MGMT SINGLE CELL 8-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC PWR MGMT SINGLE CELL 8-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC PWR MGMT SINGLE CELL 8-SOIC
Varastossa: 0