Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen SC1563ISK1.8TRT
Semtech Corporation SC1563ISK1.8TRT
Osa numero
SC1563ISK1.8TRT
Valmistaja
Semtech Corporation
Kuvaus
IC REG LDO 1.8V 0.5A SOT23-5
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
Semtech
Semtech
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero SC1563ISK1.8TRT
Osan tila Obsolete
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 6.5V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 1.8V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA
Nykyinen - lähtö 500mA
Nykyinen - tarjonta 2µA ~ 150µA
PSRR -
Ohjausominaisuudet Enable
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753
Toimittajan laitepaketti SOT-23-5
Liittyvät tuotteet
SC1563ISK3.3TRT
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC REG LDO 3.3V 0.5A SOT23-5
Varastossa: 0
RFQ -
SC1563ISK3.0TRT
Kuvaus: IC REG LDO 3V 0.5A SOT23-5
Varastossa: 0
RFQ -
SC1563ISK2.5TRT
Kuvaus: IC REG LDO 2.5V 0.5A SOT23-5
SC1563ISK1.8TRT
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.5A SOT23-5
SC1565I5M1.8TRT
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 1.5A TO263
RFQ 0.66150/pcs
SC1565I5M2.5TRT
Kuvaus: IC REG LDO 2.5V 1.5A TO263-5
RFQ 0.66150/pcs
SC1565IM-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LDO 2.5V 1.5A TO263
SC1565IST18TRT
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223
SC1565IS-1.8TRT
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 1.5A 8SO
SC1565IS-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LDO 2.5V 1.5A 8SO