| Osa numero | RCLAMP7002M.TBT |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Tyyppi | Steering (Rail to Rail) |
| Yksisuuntaiset kanavat | 2 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 70V (Max) |
| Jännite - erittely (min) | 85V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 14.3V |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 70A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | 1000W (1kW) |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | General Purpose |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 10pF @ 1MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 10-MSOP |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 25VC SC70-6
Varastossa: 48000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 25VC SC75
Varastossa: 39000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 25VC SC75
Varastossa: 39000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 23VC SC70-6
Varastossa: 36000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 30VC 6SLP
Varastossa: 30000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 25VC 10MSOP
Varastossa: 16000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 18VC SC89-6
Varastossa: 111000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 25VC
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 30VC
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 15VC SLP1006P2T
Varastossa: 0