Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Suorakulmaiset kaapelikaapelit HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Samtec Inc. HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Osa numero
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Valmistaja
Samtec Inc.
Kuvaus
CONN SOCKET IDC DUAL 10POS
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakulmaiset kaapelikaapelit
Samtec Inc
    3.75000/pcs
  • 10 pcs
    3.46900/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Socket to Socket, Reversed
Sijoitusten määrä 10
Rivien määrä 2
Pitch - liitin 0.100" (2.54mm)
Pitch - kaapeli 0.050" (1.27mm)
Pituus 0.950' (289.56mm, 11.40")