Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 63ZLH1800MEFC16X40
Rubycon 63ZLH1800MEFC16X40
Osa numero
63ZLH1800MEFC16X40
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL
Rubycon
    1.61000/pcs
  • 10 pcs
    1.30400/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 63ZLH1800MEFC16X40
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 63V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.202A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 19 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.654" (42.00mm)