Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLH3900M12.5X20
Rubycon 6.3ZLH3900M12.5X20
Osa numero
6.3ZLH3900M12.5X20
Kuvaus
CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLH3900M12.5X20
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 3900µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.736A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.48A @ 100kHz
impedanssi 17 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)