Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXJ470M6.3X11
Rubycon 6.3YXJ470M6.3X11
Osa numero
6.3YXJ470M6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Rubycon
    0.12500/pcs
  • 10 pcs
    0.08450/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXJ470M6.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 300mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 400mA @ 100kHz
impedanssi 220 mOhm
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)