Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXG820MEFC10X12.5
Rubycon 6.3YXG820MEFC10X12.5
Osa numero
6.3YXG820MEFC10X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXG820MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 820µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 519mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 865mA @ 100kHz
impedanssi 80 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
6.3YXG820MEFC10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.06864/pcs
6.3YXG820MEFCT810X12.5
Valmistaja: Rubycon