Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXF2200MEFC12.5X20
Rubycon 6.3YXF2200MEFC12.5X20
Osa numero
6.3YXF2200MEFC12.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXF2200MEFC12.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.04A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.3A @ 100kHz
impedanssi 62 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
6.3YXF2200MEFC12.5X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL