Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3PX15000MEFC16X31.5
Rubycon 6.3PX15000MEFC16X31.5
Osa numero
6.3PX15000MEFC16X31.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.67120/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3PX15000MEFC16X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 15000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.09A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.4035A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.299" (33.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
6.3PX15000MEFC16X31.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL