Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50YXJ3.3MT15X11
Rubycon 50YXJ3.3MT15X11
Osa numero
50YXJ3.3MT15X11
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 50YXJ3.3MT15X11
Osan tila Active
kapasitanssi 3.3µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 22.26mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 53mA @ 100kHz
impedanssi 2.2 Ohm
Lyijyväli 0.079" (2.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.197" Dia (5.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)