Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50YXH560MEFC18X16
Rubycon 50YXH560MEFC18X16
Osa numero
50YXH560MEFC18X16
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Rubycon
    0.32130/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50YXH560MEFC18X16
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
50YXH56MEFC6.3X11
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL