Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50YXF2200MEFC18X35.5
Rubycon 50YXF2200MEFC18X35.5
Osa numero
50YXF2200MEFC18X35.5
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Rubycon
    1.51500/pcs
  • 10 pcs
    1.22700/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50YXF2200MEFC18X35.5
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.76A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.2A @ 100kHz
impedanssi 25 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.476" (37.50mm)