Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50TZV4R7M4X6.1
Rubycon 50TZV4R7M4X6.1
Osa numero
50TZV4R7M4X6.1
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50TZV4R7M4X6.1
Osan tila Active
kapasitanssi 4.7µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 18mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 60mA @ 100kHz
impedanssi 2.9 Ohm
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.157" Dia (4.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.240" (6.10mm)
Pinta-asennus maakoko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)