Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50TXW820MEFC10X50
Rubycon 50TXW820MEFC10X50
Osa numero
50TXW820MEFC10X50
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.42017/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50TXW820MEFC10X50
Osan tila Active
kapasitanssi 820µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.022A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.37A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.047" (52.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
50TXW820MEFC10X50
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL