Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50RX30470MCE12.5X25
Rubycon 50RX30470MCE12.5X25
Osa numero
50RX30470MCE12.5X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50RX30470MCE12.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 900mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.2A @ 100kHz
impedanssi 51 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)