Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50MXC2700MEFCSN25X25
Rubycon 50MXC2700MEFCSN25X25
Osa numero
50MXC2700MEFCSN25X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.09900/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50MXC2700MEFCSN25X25
Osan tila Active
kapasitanssi 2700µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.73A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.9895A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
50MXC2700MEFC25X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Varastossa: 0
RFQ 2.20080/pcs
50MXC2700MEFCSN25X25
Valmistaja: Rubycon
Varastossa: 0
RFQ 1.09900/pcs
50MXC2700MEFCSN20X35