Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50JEV10M6.3X5.5
Rubycon 50JEV10M6.3X5.5
Osa numero
50JEV10M6.3X5.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50JEV10M6.3X5.5
Osan tila Active
kapasitanssi 10µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset High Temperature Reflow
Ripple Current - matala taajuus 35mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.217" (5.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)