Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450VXH330MEFC25X50
Rubycon 450VXH330MEFC25X50
Osa numero
450VXH330MEFC25X50
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Rubycon
    2.88960/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450VXH330MEFC25X50
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.82A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.548A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.047" (52.00mm)