Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450MXG270MEFC25X40
Rubycon 450MXG270MEFC25X40
Osa numero
450MXG270MEFC25X40
Kuvaus
SNAP TERMINAL
Rubycon
    2.26800/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450MXG270MEFC25X40
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
450MXG100MEFCSN22X30
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP