Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXW33MEFR12.5X30
Rubycon 450BXW33MEFR12.5X30
Osa numero
450BXW33MEFR12.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 33UF 20% 450V T/H
Rubycon
    1.07500/pcs
  • 10 pcs
    0.87000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450BXW33MEFR12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 33µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 400mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)