Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420VXS180MEFC25X35
Rubycon 420VXS180MEFC25X35
Osa numero
420VXS180MEFC25X35
Kuvaus
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Rubycon
    2.76360/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420VXS180MEFC25X35
Osan tila Active
kapasitanssi 180µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.24A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.736A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)