Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420MXG270MEFCSN35X25
Rubycon 420MXG270MEFCSN35X25
Osa numero
420MXG270MEFCSN35X25
Kuvaus
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Rubycon
    2.18755/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420MXG270MEFCSN35X25
Osan tila Active
kapasitanssi 270µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.3A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.82A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)