Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420MXG270MEFCSN25X40
Rubycon 420MXG270MEFCSN25X40
Osa numero
420MXG270MEFCSN25X40
Kuvaus
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Rubycon
    2.09185/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420MXG270MEFCSN25X40
Osan tila Active
kapasitanssi 270µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.55A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.17A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.654" (42.00mm)