Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420MXG270MEFCSN30X30
Rubycon 420MXG270MEFCSN30X30
Osa numero
420MXG270MEFCSN30X30
Kuvaus
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Rubycon
    2.17540/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420MXG270MEFCSN30X30
Osan tila Active
kapasitanssi 270µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.43A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.002A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.181" Dia (30.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)