Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400WXA22MEFC16X20
Rubycon 400WXA22MEFC16X20
Osa numero
400WXA22MEFC16X20
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Rubycon
    0.31755/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400WXA22MEFC16X20
Osan tila Active
kapasitanssi 22µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 187mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 280.5mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)