Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400QXW47M10X38.5
Rubycon 400QXW47M10X38.5
Osa numero
400QXW47M10X38.5
Kuvaus
PENCIL CAP
Rubycon
    0.36593/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400QXW47M10X38.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
400QXW150MEFC14.5X50
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL