Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400HFG1800MBN45X80
Rubycon 400HFG1800MBN45X80
Osa numero
400HFG1800MBN45X80
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Rubycon
    15.30000/pcs
  • 10 pcs
    14.49500/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400HFG1800MBN45X80
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 5.36A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 7.504A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.886" (22.50mm)
Koko / ulottuvuus 1.772" Dia (45.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 3.228" (82.00mm)