Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400CXW82MEFC14.5X31.5
Rubycon 400CXW82MEFC14.5X31.5
Osa numero
400CXW82MEFC14.5X31.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.78698/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400CXW82MEFC14.5X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 82µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 570mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 855mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.571" Dia (14.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.319" (33.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
400CXW82MEFC12.5X45
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.82102/pcs
400CXW82MEFC14.5X31.5
Valmistaja: Rubycon