Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400BXW56MEFR12.5X35
Rubycon 400BXW56MEFR12.5X35
Osa numero
400BXW56MEFR12.5X35
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 400V T/H
Rubycon
    1.22500/pcs
  • 10 pcs
    0.98900/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400BXW56MEFR12.5X35
Osan tila Active
kapasitanssi 56µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 525mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.313A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)