Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400BXA68MEFC18X31.5
Rubycon 400BXA68MEFC18X31.5
Osa numero
400BXA68MEFC18X31.5
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Rubycon
    1.16708/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400BXA68MEFC18X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
400BXA68MEFC18X31.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 800
RFQ 1.16708/pcs
400BXA68MEFCCE18X31.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL