Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400BXA10MEFCRX10X20
Rubycon 400BXA10MEFCRX10X20
Osa numero
400BXA10MEFCRX10X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 400BXA10MEFCRX10X20
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 10µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 140mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 280mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)